Yeni Valilik binasında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor

Mevcut Valilik binasının ihtiyaçları karşılayamaması ve deprem yönetmeliği kapsamında yapılan kontrollerde binanın kullanıma uygun olmaması nedeniyle, Karabük Belediyesi ile yapılan protokol çerçevesinde Karabük Valiliğine tahsis edilen eski belediye binasında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Karabük Valiliği ve Karabük Belediyesinin işbirliğinde devam eden restorasyon çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Mehmet Aktaş, çalışmalar hakkında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü teknik elemanları, Karabük Belediyesi yetkilileri ve yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Vatandaşlara daha modern bir binada hizmet verileceğini ifade eden Vali Mehmet Aktaş “Valiliğimiz hizmet birimleri ile İl Özel İdaremize ait bazı birimleri yeni binaya taşıyacağız. Bununla ilgili restorasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Herhangi bir teknik aksama olmaması durumunda haziran veya temmuz ayı itibariyle vatandaşlarımıza daha modern bir binada hizmet vermeyi planlıyoruz.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Beşiktaşlı 3 futbolcu cuma namazına gitti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir