Vali Aktaş, Yenice’de ziyaret ve incelemelerde bulundu

Karabük Valisi Mehmet Aktaş, Yenice Kaymakamlığını ziyaret ederek, göreve yeni başlayan Kaymakam Muhammet Fatih Demirel’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın da hazır bulunduğu ziyarette Kaymakam Demirel’e hayırlı olsun dileklerini ileten Vali Aktaş, görevinde başarılar diledi. Yenice ziyaretine yapımı devam eden ve bitme aşamasına gelen Yenice Devlet Hastanesinde yaptığı inceleme ile devam eden Aktaş, yeni hastane binasını gezerek İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı ve yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Son olarak Yenice Meslek Yüksek Okulunu ziyaret eden Vali Mehmet Aktaş, Yenice MYO Müdürü Doç. Dr. İsmail Karacan ile birlikte yüksekokulda incelemelerde bulundu.
Yenice ilçesi dönüşünde mezbahane önünde bulunan Jandarma Uygulama noktasını ziyaret eden Vali Mehmet Aktaş, Jandarma personeli ile bir süre sohbet ederek görevlerinde başarılar diledi.

Bir önceki yazımız olan Vali Aktaş, yeni hizmete giren okulları gezdi. başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir