Ürkmezer, TSO Ağustos ayı meclis toplantısına katıldı

Toplantının açılışında konuşan TSO Meclis Başkanı Ahmet Şahin, yeni görevinde Fatih Ürkmez’e başarılar dileyerek, “ Yeni görevinizin Safranbolu’muza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası bölgemizin en eski sivil toplum kuruluşlarının başında gelmektedir. İlk olarak 1906 yılında kurulan odamız 1967 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Safranbolu’muzda görev yaptığınız süre zarfında Odamız olarak yapacağınız tüm çalışmalarda yanınızda olacağımızı ve her konuda desteğimizi esirgemeyeceğimizi bilmenizi isteriz” dedi.

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, “ Ağustos ayı Meclis toplantınızda konuk olmaktan duydum memnuniyeti belirtmek isterim. Meclis Üyesi Arkadaşlarımın şahsında tüm üyelerinize işlerinde başarılar ve bol kazançlar dilerim. Yaklaşan Kurban Bayramınızı tebrik eder, toplantınızın hayırlı olmasını temenni ederim” ifadelerine yer verdi.

Meclis Başkanı Ahmet Şahin ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar, Ürkmezer’e Safranbolu ekonomisi, sosyo kültürel özellikleri ve Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Posted Under
Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir