Tümen, güven tazeledi

Karabük S.S.-2 Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi genel kurulu yapıldı. Mevcut başkan Nurettin Tümen, yeniden güven tazeledi.
Karabük Zübeyde Hanım Halk Kütüphane binası toplantı salonunda yapılan genel kurul toplantısına, TSO Karabük Başkanı Tuncay Özcan, Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Ticaret İl Müdürü Ferudun Karataş, Zonguldak S.S Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birlik Başkanı Mehmet Azman ile çevre il ve ilçelerden gelen Kooperatif Başkanları ile kooperatif üyeleri katıldı.
Genel kurulda konuşan Tümen, yönetim kurulu ve çalışan personelle birlikte şeffaf ve adil bir şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini söyleyerek, “ Sizlerinde duyarlı olmasını özellikte talep ediyorum.
Burası sizler için bir ekmek kapısı, bu kapıyı kapatmamak sizlerin elinde diye düşünüyorum.Bizler sorumluluğumuzun bilince içindeyiz.tekrar katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.
Konuşmaların ardından açık oylama sonucu mevcut başkan Nurettin Tümen yeniden güven tazeledi.

Bir önceki yazımız olan AK Parti Karabük Milletvekili Şahin Açıklaması başlıklı makalemizde Açıklaması, AK ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir