TOBB Karabük Akademik Danışmanına Üçüncülük Ödülü

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (KTSO) Tuncay Özcan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 81 ile 81 Akademik Danışman Görevlendirme Projesi kapsamında Karabük’te çalışan İsmail Şahin’in, Türkiye üçüncülüğü elde ettiğini bildirdi.

Özcan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Karabük Üniversitesinin önerisi ve Karabük ve Safranbolu Ticaret ve Sanayi odalarının ortak mutabakatıyla Karabük Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. İsmail Şahin Eylül 2014’te Karabük’e akademik danışman olarak atandığını hatırlattı.

İki yıllık görev süresi boyunca İsmail Şahin’in Karabük İhracat Koçluğu Projesi, Karabük TSO Kurumsal Kapasite Artırım Projesi, Karabük TSO Kurumsal İletişim Geliştirme Projesi, Karabük TSO Stratejik Planı, Karabük TSO-Köstence TSO İşbirliği Protokolü çalışmalarını başarıyla yürüterek bölgesel kalkınmada Karabük’e önemli katkıda bulunduğunu anlatan Özcan, şöyle devam etti:

Bu çalışmaların yanında Karabük TSO’nun 11. dönem TOBB Akreditasyon Birincilik Ödülü’nü kazanmasında belirleyici bir rol üstlenmiştir. İsmail Şahin’in bu gayretleri ve başarısı kendisine TOBB akademik danışmalar sıralamasında Türkiye üçüncülüğü ödülünü kazandırmıştır. İsmail hocamızı bize eski rektörümüz ve şimdiki Milletvekilimiz Prof. Dr. Burhanettin Uysal önermişti. Burhanettin hocamızın ne kadar haklı olduğunu hep birlikte teyit ettik. Hocamız canı gönülden Karabük için çalıştı ve hem kendisini hem bizi onurlandırdı. Başarılarının devamını dilerim.

İsmail Şahin ise Başarı bir ekip, güven ve sahiplenme işidir. Rektörlerimiz ve başkanlarımız bize güvendi ve bizi sahiplendi. Bize de çalışmak düştü. Hepimize hayırlı olsun. dedi.

Bir önceki yazımız olan “Küçük Bedenlere Büyük Yaralar Açılmasın” projesi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir