Özel çocuklar gönüllerince eğlendi

Safranbolu Kent Konseyi Gençlik Meclisinin ‘ Engelleri Sevgi İle Aşıyoruz ‘ adı altında düzenlediği program kapsamında engelli çocuklar gönüllerince eğlendi.
Safranbolu Belediyesinin de desteklediği program Safranbolu Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenirken Kent Konseyi Kadın Meclisi de programa destek verdi.
Özler çay bahçesinde gerçekleşen programda konuşan Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Hasbi Ünal, “ Safranbolu Kent Konseyi olarak gerek meclisimiz, gerek kadın ve gençlik meclisi olarak farkındalık oluşturmak için toplum yararına olan çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz. Bu kapsamda Gençlik Meclisi olarak 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebeti ile ‘Engelleri Sevgi İle Aşıyoruz ‘ adı altında Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde bulunana çocuklarımız ile güzel bir gün geçirmeyi hedefledik. Bu kapsamda çocuklarımız ile bir süre gezdikten sonra çeşitli ikramlarımızın ve eğlencelerin bulunduğu programda buluştuk. Çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Bir önceki yazımız olan Karabükspor, Osmanlıspor hazırlıklarını tamamladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir