MÜSİAD’tan saldırıya kınama; “ Bize diz çöktüremeyecekler”

MÜSİAD Karabük Başkanı Ahmet Nur, Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerleri taşıyan otobüse yönelik düzenlenen ve 13 kişinin şehit, 56 kişinin ise yaralandığı saldırıyı kınarken şehitlere rahmet ve yakınlarına başsağlığı diledi.
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur, Kayseri’de gerçekleşen menfur terör saldırısıyla ilgili bir mesaj yayınlayarak, şiddetle kınadı.
Nur yayınladığı mesajında, “Maalesef hainler hainlik yapmaya devam ediyorlar. Bugün Kayseri Erciyes Üniversitesi yakınlarında doğrudan askerimizi hedef alan bir terör saldırısının haberi ile yüreklerimiz yine dağlandı. Kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazi ve yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Başta şehit ailelerimize olmak üzere tüm milletimize sabır diliyorum. Bu vatanın kahraman evlatlarını hedef alan her saldırının milletimizin birlik ve bütünlüğüne yapıldığı ortadadır. Ancak hainler bilsin ki bu milleti asla sindiremeyecek, yıldıramayacaklar. Bize diz çöktüremeyecekler.”

Bir önceki yazımız olan İl Genel Meclis Başkanı Sözen’den kınama mesajı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir